close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...

آبدوس جان پناه شیشه ای و نرده شیشه ای

آبدوس مرکز تخصصی ارائه محصولات جان پناه شیشه ای و نرده شیشه ای

این یک سیستم نرده شیشه ای با کیفیت بالا است که در واقع می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند. پایه آلومینیومی آن ممکن است مانند یک چیز استاندارد خطی باشد که در سایر نرده های شیشه ای دیده می شود ، اما در واقع شامل یک ویژگی انقلابی است: سیستم دیسک Q ، که به شما امکان می دهد پانل های شیشه ای را سریعتر نصب کنید و خیلی راحت تر.
سیستم دیسک Q یک ویژگی تغییر دهنده باز است که تعویض شیشه را بسیار آسان می کند: پس از نصب پایه ها، دیسک های ویژه را درون آنها قرار دهید ، سپس شیشه خود را قرار داده و با یک دیسک Q در هر سمت ، پانل ها را محکم کنید. در آخر ، برای محکم گرفتن شیشه ، کافی است دیسک ها را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید.
نرده شیشه ای سیستم دیسک Q با چهار نوع پایه در دسترس است: پایه F شکل ، پایه Y شکل. هنگامی که به سیستم دیسک Q ثابت مجهز باشید ، برای ضخامت های شیشه از 12 تا 21.52 میلی متر می توانید نرده شیشه ای اجرا کنید. در این مدل نرده شیشه ای با وجود شیشه ضخیم تر اما هنوز هم می تواند تراز شود ، شما به سیستم نرده شیشه ای دیسک Q ما نیاز دارید ، که به یک نوع روش استاندارد قابل تنظیم کار می کند. این سیستم برای ضخامت های شیشه ای از 16 تا 26 میلی متر مناسب خواهد بود و به شما امکان می دهد تا هر صفحه شیشه ای جداگانه را تا 120 سانتیمت از عمودی تراز کنید.

نرده شیشه ای

آبدوس بازدید : 16 شنبه 26 مهر 1399 زمان : 17:37

آیا می خواهید یک نرده شیشه ای ایجاد کنید تا یک بیان معماری ارائه دهد؟ در این صورت ، سیستم شیشه هوایی مناسب شماست. گیره پایه شیشه ای از طراحی پیشرفته ، سبک و هوایی برخوردار است که با فرم هندسی آن مشخص می شود. به دلیل طراحی پایه شیشه ، به نظر می رسد صفحات شیشه ای شناور هستند. سیستم شیشه هوایی با ظرافت ساده و مفهومی که حداکثر شفافیت را تضمین می کند ، یک نرده شیشه ای است که پروژه شما را قطعاً متمایز می کند.

گیره پایه شیشه ای و اتصالات شیشه ای مطابق آن از فرم های تمیز و تیز برای جلوه ای زیبا استفاده می کنند. آنها همچنین از ویژگی های جذاب طراحی ، از جمله جزئیات براق شده بر روی فولاد ضد زنگ درجه یک که با استفاده از انفجار مهره های شیشه ای بدست آمده است ، بهره می برند. شکل هندسی منحصر به فرد و خالص سیستم را به یک چشم نواز واقعی تبدیل می کند و روند جدیدی را برای عناصر نمادین ایجاد می کند که به فضای داخلی خانه های خصوصی و ساختمانهای تجاری مدرن و زیبای بیشتر می دهد.

نرده شیشه ای

آبدوس بازدید : 5 شنبه 26 مهر 1399 زمان : 17:36

آیا به دنبال یک نرده بالکن درجه یک هستید تا بتوانید از بالای دیوارهای کم ارتفاع عبور کنید؟ در این صورت ، نرده شیشه ای بهترین راه حل را دارد. سیستم نرده شیشه ای ریلی حداکثر شفافیت ، ایمنی اثبات شده و سهولت مونتاژ را ترکیب می کند. پروفیل یو شکل پایه باریک آن ، فقط با 80 میلی متر ارتفاع دارد ، یک نصب تقریباً نامرئی را برای نگاه داشتن شیشه فراهم می کند و منظره ای بدون مانع را به شما می دهد.

با
نرده شیشه ای ریلی ، زیبایی و ایمنی دست به دست هم می دهند. این سیستم آزمایشات گسترده ای را پشت سر گذاشته و نشان مهم استاندارد ایران را دریافت کرده است که نشان دهنده سطح بسیار بالایی از ایمنی است. در نتیجه ، شما می توانید با اطمینان از آن در محل هایی مانند بالکن آپارتمان ، تراس های پشت بام و پنت هاوس استفاده کنید.

سیستم نرده شیشه ای ریلی از یک پروفیل پایه شیار دار ، کلاهک های انتهایی و ست های لاستیکی متناسب با ضخامت های مختلف شیشه تشکیل شده است. به شما امکان می دهد نرده های بالکن را از داخل دیوارهای بالکن و تراس نصب کنید ، بدون اینکه نیازی به پایه های مونتاژ یا داربست داشته باشید.

نرده شیشه ای ریلی ، یک احساس بصری قوی ایجاد می کند. پروفیل های ساخته شده از آلومینیوم درجه بالا ، روکش نقره ای مات دریافت کرده اند که باعث می شود روکش های اضافی غیرضروری باشد.

نرده شیشه ای

آبدوس بازدید : 19 شنبه 26 مهر 1399 زمان : 17:35

نرده شیشه ای و دیواره شیشه ای راه پله

آیا می خواهید یک راه پله را ببندید در حالی که طراحی هوا و قابل مشاهده بودن آن را حفظ می کنید؟ دیواره شیشه ای به شما کمک می کند تا پله ها را به ویژگی های چشم نواز تبدیل کنید. علاوه بر این ، این نرده شیشه ای که به حفاظ بالا تبدیل شده است ، جریان نور را بهینه می کند.
نصب Eدیواره شیشه ای بسیار ساده است. شما باید از بین 4 گزینه مختلف یکی را انتخاب کنید و مهم نیست که با کدام یک از آنها پروژه خود را اجرا کنید ، تمام آن ها امنیت کامل دارد.
تاپ تاپ: مستقیماً زیر سقف نصب شده و قسمت فوقانی آن روی زمین نصب شده است
تاپ-فاشیا: مستقیماً زیر سقف و فاشیای نصب شده روی زمین نصب می شود
Fascia-top: نصب شده به فاشیای سقف و بالای آن روی زمین نصب شده است
Fascia-fascia: نصب شده به فاشیای سقف و روی فاشیای کف

شما همچنین می توانید از نرده شیشه ای را به عنوان یک دیوار تمام شیشه برای ایجاد فضای دفتری یا جلسات خلوت و در عین حال شفاف استفاده کنید.

نرده شیشه ای

آبدوس بازدید : 12 شنبه 26 مهر 1399 زمان : 17:34

نرده شیشه ای ترکیبی با پایه آلومینیومی که عملاً قابل مشاهده نیستند (فقط 43 میلی متر ارتفاع) ، و برچسب قیمتی بسیار جذاب ، این جمله قدیمی را اثبات می کند که کمتر چیزی بیشتر است.


شما دو راه حل نصب مختلف را انتخاب کرده اید: شما می توانید
نرده شیشه ای ترکیبی را به عنوان یک نرده کاملاً شیشه ای نصب کنید یا در عوض ، به عنوان یک نرده چشم نواز نصب کنید. با بزرگترین ریل های درپوش ، می توانید یک نرده شیشه ای با پنل های شیشه ای 3 متر ایجاد کنید. اگر به نرده بلندتری نیاز دارید ، به سادگی شیشه های باریک را اضافه کنید.

پروفیل پایه آلومینیومی و ریل های کلاه دار را می توانید با ظاهری نقره ای مات و یا در نسخه خام سفارش دهید. نرده ها و اتصالات در فولاد پوشش داده شده با پودر خاکستری نقره ای موجود است.
نرده شیشه ای

آبدوس بازدید : 10 شنبه 26 مهر 1399 زمان : 17:32

به سختی متوجه خواهید شد که حفاطی در جلوی بالکن آنجاست! نرده شیشه ای بالکن با ساختاری که تقریباً از شیشه تشکیل نشده است ، شفافیت بی سابقه ای را فراهم می کند. با وجود این طراحی مینیمالیستی ، پروفیل های براق و عمودی نصب شده به شما امکان می دهند بالکن های شیشه ای را ایجاد کنید که فاصله آنها تا 2800 میلی متر است.

نرده شیشه ای بالکن برای بهترین قابلیت انعطاف پذیری و سهولت استفاده طراحی شده است. از همان مشخصات دیوار می توان برای نصب یک بالکن شیشه ای در 3 سناریوی مختلف استفاده کرد: در یک نما ، روی یک قاب درب یا برای نشان دادن. این سیستم با ویژگی هوشمندانه خود ، فرآیند نصب شیشه را نیز بسیار ساده می کند.

برای اطمینان از اینکه بالکن شیشه ای به طور هماهنگ با محیط معماری خود ترکیب می شود ، می توان عناصر آلومینیوم را با پوشش پودری رنگ داد. به عنوان مثال می توانید رنگی متناسب با نما یا قاب در انتخاب کنید.

مانند سایر محصولات نرده
گروه آبدوس این محصول نیز به طور گسترده آزمایش شده است. به راحتی می توانید از این سیستم برای اقامتگاه های خصوصی ، ساختمانهای آپارتمانی و هتلها استفاده کنید.

نرده شیشه ای

آبدوس بازدید : 12 شنبه 26 مهر 1399 زمان : 17:31

اگر به دنبال سیستم نرده ای هستید که بتواند از پس بارهای وزنی بیش از 5 کیلو نیوتن بر متر برآید ، با نرده شیشه ای لمینت همراه باشید. این واقعاً مثل یک ورزشکار مرد قدرتمند رشته وزنه برداری است. اتصالات پایه آلومینیومی آن سبک اما بسیار محکم و ایمن هستند. همین امر آنها را برای فضاهای عمومی مانند استادیوم ها ، فرودگاه ها و مراکز خرید ایده آل می کند.

با انتخاب 4 اتصال پایه مختلف (2 پایه مخصوص بالایی و 2 پایه مخصوص نصب پلاستیک) ، همیشه می توانید راه حل مناسب برای پروژه خود پیدا کنید. هر 4 پایه بدون نیاز به ساختار فلزی مستقیماً روی بتن نصب می شوند. اتصال های مخصوص پایه F و Y به شما امکان می دهند تا نرده شیشه ای درست در لبه سطح بتن نصب کنید ، تا بتوانید از فضا بهینه استفاده کنید.

نصب اتصال های پایه نرده شیشه ای لمینت آسانتر نیست. لنگرهای شش ضلعی به شما امکان می دهند هنگام نصب تنظیمات جزئی انجام دهید.

نرده شیشه ای

آبدوس بازدید : 9 شنبه 26 مهر 1399 زمان : 17:30

نرده شیشه ای پنجره را در پروژه های خود بگنجانید و ایمنی و ظاهر نماها را با پنجره های کف به سقف افزایش دهید. ساختار شیشه ای کاملاً شفاف این سیستم حداکثر نور را به داخل اتاق می دهد و مناظر بدون مانع را ایجاد می کند.

نرده شیشه ای پنجره یک عنصر افزودنی شیک به هر نما است. برای یک ظرافت اضافی ، به دنبال یک ریل آلومینیومی بروید و چراغ ها را به قسمت زیرین اضافه کنید. دمای رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید تا فضای مناسبی ایجاد شود ، سپس به سادگی با یک کلیک واحدهای نوری را در جای خود قرار دهید.

نرده شیشه ای

آبدوس بازدید : 10 شنبه 26 مهر 1399 زمان : 5:41

اگر به دنبال چیزی برای جدا کردن پروژه خود هستید ، بیشتر از این نگاه نکنید. گیره های پایه شیشه ای اسپیگات در نوع خود بی نظیر هستند. نرده شیشه ای اسپیگات کاملاً متمایز و نصب شده روی سطح است که شبیه دیواره شیشه ای گسترده ای است. سیستم طراحی شده آن بدون نیاز به تعمیر و نگهداری ، مقاومت ثابت شده ای را برای نرده شیشه ای شما ایجاد می کند. گیره استیل برای استفاده در نور ، به عنوان مثال در خانه های خصوصی و ساختمان های تجاری کوحک در نظر گرفته شده است.

نرده شیشه ای اسپیگات مقاومت و استحکام بیشتری نسبت به سایر مدل ها دارد. گیره پایه ها برای اتصال شیشه همراه با سیستم قفل هوشمند است و برای موفقیت در برابر فشار وزنی 1 کیلو نیوتن بر متر با موفقیت آزمایش شده است. مانند از آنجا که پنل شیشه به طور محکم بسته می شود ، دیگر نیازی به سوراخ کردن شیشه نیست.

نرده شیشه ای

آبدوس بازدید : 7 شنبه 26 مهر 1399 زمان : 5:40

نرده شیشه ای اکسپوز در داشتن اتصال پایه بی نظیر است که به شما امکان می دهد موقعیت هر صفحه شیشه را از داخل نرده تنظیم کنید. بدون پیچ و مهره ، بستن پیچ ، داربست یا ابزار خاص مورد نیاز است. این ، همراه با راه حل نصب شیشه را فوق العاده آسان و مقرون به صرفه می کند.

5 پروفیل پایه نرده شیشه ای اکسپوز را انتخاب کنید - 2 تا برای نصب بالا و 3 پایه برای نصب کناره. این شامل یک پروفیل پایه F شکل است که به طور خاص طراحی شده است بنابراین حتی می توان آن را مستقیماً بر روی کف یاحتی فراتر از لبه کف بالکن نصب کرد. یک پروغیل پایه Y نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد نرده ها را روی صفحات بتونی سوار کنید بدون اینکه کناره های کف را در معرض قشار قرار دهید. سپس گزینه اتصال شیشه برای نصب به داخل دیوارهای پوفیل ها یو شکل در اطراف بالکن وجود دارد.

بنابراین می بینید که نرده شیشه ای اکسپوز می تواند حتی با چالش ترین شرایط ساخت و ساز کنار بیاید.

نرده شیشه ای

آبدوس بازدید : 21 شنبه 26 مهر 1399 زمان : 5:34

تعداد صفحات : 0

درباره ما
Profile Pic
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 10
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 14
 • باردید دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 15
 • بازدید ماه : 34
 • بازدید سال : 55
 • بازدید کلی : 126
 • آخرین نظرات